Medarbetare

Entreprenörer. Investerare. Företagsledare.
Digitala affärsutvecklare. Digitala systemutvecklare.
Jurister. Marknadsförare. Ekonomer. Programmerare…

Genomsnitt yrkesår

%

Skåningar

%

Företagare

%

Internationell yrkeserfarenhet

Helsingborg


Torbjörn Lindgren

Torbjörn Lindgren

Founder – CEO

torbjorn@invono.se
+46 (0) 70 910 17 00

Karin Svalander

Karin Svalander

Partner – CLO

karin.svalander@invono.se
+46 (0)70-453 15 59

Jacob Frick

Jacob Frick

Partner – CSO

jacob.frick@invono.se
+46 (0)70 852 02 14

Roger Petersson

Roger Petersson

Partner – CMO

roger.petersson@invono.se
+46 (0)70 893 84 20

Ljungby


Oskar Svärd

Oskar Svärd

Full Stack Developer

oskar.svard@invono.se

Vincent Holland

Vincent Holland

Partner – CTO

vincent.holland@invono.se
+46 (0)72 598 60 30

Henrik Söderlind

Henrik Söderlind

Full Stack Developer

henrik.soderlind@invono.se

Maciej Siwek

Maciej Siwek

Full Stack Developer

maciej.siwek@invono.se

Noak Rosengren

Noak Rosengren

Full Stack Developer

noak.rosengren@invono.se

Styrelse


Torbjörn Lindgren

Torbjörn Lindgren

Founder – CEO

Mats Andersson

Mats Andersson

Styrelseledamot

Fredrik Widjer

Fredrik Widjer

Styrelseledamot

Mikael Kjell

Mikael Kjell

Styrelseledamot

Andreas Ternström

Andreas Ternström

Styrelseledamot