Medarbetare

Entreprenörer. Investerare. Företagsledare.
Digitala affärsutvecklare. Digitala systemutvecklare.
Jurister. Marknadsförare. Ekonomer. Programmerare…

Genomsnitt yrkesår

%

Skåningar

%

Företagare

%

Internationell yrkeserfarenhet

Helsingborg


Torbjörn Lindgren

Torbjörn Lindgren

Founder – CEO

torbjorn@invono.se
+46 (0) 70 910 17 00

Karin Svalander

Karin Svalander

Partner – CLO

karin.svalander@invono.se
+46 (0)70-453 15 59

Jan Bertilsson

Jan Bertilsson

Partner – CFO

jan.bertilsson@invono.se
+46 (0) 72 558 26 69

Roger Petersson

Roger Petersson

Partner – CMO

roger.petersson@invono.se
+46 (0)70 893 84 20

Jacob Frick

Jacob Frick

Partner – CSO

jacob.frick@invono.se
+46 (0)70 852 02 14

Sandra Lindgren

Sandra Lindgren

Administration

sandra@invono.se
+46 (0)70 530 81 71

Ljungby


Vincent Holland

Vincent Holland

Partner – CTO

vincent.holland@invono.se
+46 (0)72 598 60 30

Henrik Söderlind

Henrik Söderlind

Full Stack Developer

henrik.soderlind@invono.se

Oskar Svärd

Oskar Svärd

Full Stack Developer

oskar.svard@invono.se

Styrelse


Torbjörn Lindgren

Torbjörn Lindgren

Founder – CEO

Mats Andersson

Mats Andersson

Styrelseledamot

Fredrik Widjer

Fredrik Widjer

Styrelseledamot

Mikael Kjell

Mikael Kjell

Styrelseledamot

Andreas Ternström

Andreas Ternström

Styrelseledamot